Časté dotazy

Je možnost koupit knížku někde v kamenné prodejně nebo v knihkupectví?  

V současné době je možné zakoupit knihu pouze přes tento e-shop. Nicméně do budoucna bych ráda oslovila bezobalové obchody a kavárny s možností prodeje knih i přes ně. Pokud byste náhodou vlastnili nebo pracovali v nějakém "eko obchodu", kde by o prodávání knížky byl zájem, budu určitě ráda, když mi dáte vědět. 

 

Je možné objednat knížku do zahraničí? 

Přes tento e-shop je možné objednat knihu pouze v České republice. Nicméně pokud máte zájem o zaslání knihy do zahraničí (i na Slovensko), napište mi email na pavlawernerova@seznam.cz a dohodneme se individuálně na zaslání i na ceně. 

 

Je možné do knížky napsat věnování nebo podpis?

Ano, je. Knížky balím a odesílám sama, proto pokud máte zájem o věnování v knížce, napište mi prosím hned po objednání knížky email na pavlawernerova@seznam.cz, jaké věnování byste si v knížce přáli. 

 

Nepodařilo se mi zaplatit on-line kartou, co mám dělat? 

Bohužel platba kartou nejde opakovat. Nejrychlejším způsobem, jak problém vyřešit, je udělat novou objednávku a zkusit platbu kartou znovu. Stačí mi pak na e-mail pavlawernerova@seznam.cz napsat číslo objednávky, kterou mám zrušit. 

 

Nepřišel mi potvrzovací e-mail nebo se mi neozval kurýr, co dělat?

Pokud vám nepřišel ihned po odeslání objednávky potvrzovací e-mail, dost pravděpodobně jste ho nezadali správně. Stává se to bohužel často. V takovém případě doporučuji mě kontaktovat na pavlawernerova@seznam.cz a já e-mail ručně opravím. To samé s telefonním číslem. Často se stává, že dojde ke špatnému zadání čísla a dopravce tak nemá šanci vám dát vědět, že k vám zásilka dorazila. 

 

Co dělat, když mi přijde kniha poškozená? 

Knížky se snažím balit co nejpečlivěji, aby se neponičily. Nicméně i tak se vždy může stát nějaká nehoda na cestě a knížka se může poničit. Ideálně mi vadu vyfoťte a pošlete e-mailem na pavlawernerova@seznam.cz. Knihu samozřejmě obratem reklamujeme a pošleme novou. 

 

Bezobalová knížka mi přišla zabalená v kupě odpadu. Proč?

Ano, knížka je o tom, jak redukovat odpad, nicméně aby knížka mohla v pořádku dorazit, je nutné ji i pečlivě obalit. Na obalování knížek nekupuji žádné nové materiály a využívám jen to, co kde najdu. Díky tomu využívám jedno z pravidel Zero Waste a to "znovu využít". Ideálně když obalové materiály nevyhodíte, ale pošlete je opět někomu dalšímu, kdo je využije tak jako já.